Welke vlieseline is dit?

Foto

Je hebt een restje vlieseline over en je wilt graag dezelfde soort weer bestellen maar welke vlieseline is dit ook alweer?


Op internet is het niet gemakkelijk om de verschillende soorten te onderscheiden, je kunt aan de foto niet voelen of het de soort is die je wilt.
De simpelste oplossing is een klein stukje van de vlieseline van je keuze in een envelop te doen met een briefje erbij met je gegevens. Stuur deze naar ons op en wij kijken welke soort het is of wat er het dichtste bij komt.

Vervolgens nemen we contact met je op via email of whatsapp met de link naar de vlieseline. Je kunt dan meteen je tussenvoering bestelling via de shop.

Weet je wel welke vlieseline je in je hand hebt? Bestel hem dan nu: Vlieseline en tussenvoering
Crinolineband weer uit voorraad leverbaar

Crinolineband weer uit voorraad leverbaar


Crinolineband of horse hair braid van 18mm

Met Crinoline band verstevig je de zoom van bruidsjurken en galajurken, de zoom van je uitstaande rok blijft mooier in model - Ook geschikt voor petticoats, en gebruikt bij het maken van hoeden

Het is weer binnen, het crin, crinolineband of Horse hair braid van 18mm breed. De 35mm brede crinolineband is ook uit voorraad leverbaar! 

Bestel ze via één van de links:
Crinolineband 18mm breed
Crinolineband 35mm breed