Doorstikgaren, siergaren en borduurgaren

Zoek je doorstikgaren? Dat vind je hier op grote en kleine klosjes.
Welk garen ga je voor spijkerbroek gebruiken. Daar is speciaal doorstikgaren voor, het is dikker en steviger dan universeel naaigaren. Bijvoorbeeld Seralon dikte 30 op klosjes van 30 meter. Genoeg voor een spijkerbroek. Wij raden aan om voor dit garen een topstitchnaald te gebruiken, want die heeft een groter oog dan normale naalden. Deze topstitchnaald is specifiek ontwikkeld om te werken met dikker garen. Door de vorm van het oog loopt het garen soepel door de naand zonder dat het garen opstroopt.

Ook hier: siergaren zoals polyglow en denim doc en natuurlijk de polysheen en polysheen multi borduurgaren.
Met deze twee kun je ook mooie sierstiksels maken, het is glanzend garen dus valt het meer op dan gewoon naaigaren. Je kunt het met een universele naald gebruiken, een speciale naald is bij dit garen niet nodig.
Ook leuk als rolzoom in een jurk of rok...
Weergave:

Meer garen info? Hier vindt je de productpagina over onze garens.

Broek en rokhaken extra plat - ze zijn er weer!

Broek en rokhaken extra plat - ze zijn er weer!

Deze extra platte broek en rokhaken zijn super geschikt voor een achtersluiting
Omdat ze platter zijn dan andere broekhaken voel je ze niet als je ertegenaan zit
Én ze hebben een klein lipje die voorkomt dat ze los gaan tijdens het dragen
9,5mm breed geschikt voor taillebanden tot ong. 3cm breed. Is je band breder zet er dan 2 boven elkaar
 

Alleen maar voordelen dus! ;-)

 

Van zowel de zwarte als de zilveren is weer nieuwe voorraad binnen - zilver voor de lichte kleuren en zwart voor de donkere stoffen

BESTEL ZE VANDAAG 
Broek en rokhaken extra plat zwart kopen
Broek en rokhaken extra plat zilver kopen